Datum objave: 12. srpnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

RAD SA STRANKAMA 15.7.-26.8.2024.

U petak, 4. listopada 2024. godine, u Osnovnoj školi Mate Lovraka neće se održavati nastava – zbog Godišnjim planom i programom rada  planiranog studijskog posjeta učitelja Ljubljani uz obilježavanje Svjetskog dana učitelja. Ovim putem svim učiteljima želimo sretan njihov dan!

Green minds

Javni poziv za učenike za sudjelovanje u mobilnosti 2024-2025 nalazi se na sljedećoj poveznici:  JAVNI POZIV ZA UČENIKE Obrazac za prijavu učenika nalazi se na sljedećoj poveznici:OBRAZAC ZA PRIJAVU UČENIKA

Natječaji za prijem u radni odnos:

Natječaj za prijem u radni odnos učitelja/ice MATEMATIKE dostupan na poveznici :  Natječaj UČITELJ-ICA MATEMATIKE.pdf Natječaj za prijem u radni odnos učitelja/ice GLAZBENE KULTURE dostupan na poveznici :  Natječaj UČITELJ-ICA GLAZBENE KULTURE.pdf Natječaj za prijem u...